20 років з любов'ю до Вас!
Доставка квітів по всьому світу
+380 (352) 52 53 57, +380 (97) 058 95 94 пн-пт: 8.00-20.00, нд: 8.00-18.00
Сьогодні: Вівторок, 23 Квітня 2024

Галереї

Про нас

Квіткова фірма „Ігор” створена 4 травня 1994 року. Це перша в м.Тернополі приватна квіткова фірма за всю історію міста. Основною діяльністю підприємства стали наступні напрямки: вирощування та реалізація квіткової продукції найвищої якості,- особливої уваги наділялось таким культурам як тюльпани, гіацинти, гладіолуси, лілії, іриси, бузки, півонії, кактуси.

Вперше свою продукцію ми почали виставляти в невеликому квітковому магазині „Червона Рута” за адресою: м. Тернопіль вул.Руська, 27. Тернополянам припав до душі асортимент нашої продукції, її якість та обслуговування. Створені майстрами нашої фірми композиції та букети нікого не залишали байдужим. В цьому ж, 1994 році ми ввели нову послугу для жителів нашого міста- доставку квітів на адресу замовника. Також з весни 1994 року починається селекційна робота над створенням нових сортів гладіолусів та ірисів, завдяки котрій щорічно на квітковий ринок випускаємо по декілька нових досконалих сортів даних культур.

Рік 1997.

В самому центрі Тернополя на бульварі Т.Шевченка, 37 відкривається новий спеціалізований салон квітів „Ігор”. І знову вводяться нові послуги, серед яких – повний спектр флористичних весільних послуг, а саме: весільні букети для нареченої та бутоньєрки для нареченого, оздоблення живими квітами весільного автомобіля, флористичне оформлення бенкетного залу. Доставляти квіти в цей рік ми почали по всій території України.

1999 рік. На початку червня в салоні проводиться перша спеціалізована виставка ірисів „Ірида-99”, котра з цього ж року стає традиційною. В цьому ж році ми закладаємо свою шкілку декоративнолисткових, декоративноквітучих та хвойних рослин для подальшого їх використовування в ландшафтному дизайні.

Рік 2000. Стаємо повноправним членом міжнародної квіткової асоціації „Premiumflora” та починаємо доставляти квіти в 140 країн світу. На цей же рік колекції квітів на фірмі значно зростають, так іриси представлені більш ніж 500 сортами, жоржини близько 200, гладіолуси більше ніж 150.

З 2002 року започатковуємо колекцію каннів та рододендронів, з 2003- нарцисів, клематисів та бузку, 2004 року – хости, витких трояндів та сенполії (узамбарської фіалки), 2005 року - магнолії, гортензії, камелії .

На протязі всього часу реалізовуємо квіткову та вазонкову продукцію найвищої якості, над квітковими композиціями майстерно працюють талановиті флористи Надія Смолій, Олена Гірняк, на колекційних ділянках фірми працюють талановиті помічники. Тісна співпраця повязує нас з моїм викладачем флористики, фахівцем швейцарської школи „Інтерфлора” Галиною Степанівною Корнієнко, селекціонерами Айварсом Барониньшом (м. Рига, Латвія), Юрісом Базе (м. Юрмала, Латвія), Робертом Пйонтком, Єжі Вузняком та Станіславом Носкем (Польща),  Зденеком Сейдлом (м. Глучин, Чехія), Філом Вільямсом та Барбарою Нікодемус (США), засновником Хоростківського дендропарку Василем Григоровичем Корчемним, спеціалістами Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка (м.Київ) Василем Горобцем, Володимиром Вахрушкіним та Юрієм Буйдіним, Державного Нікітського ботанічного саду (м. Ялта), Ботанічного саду Національного університету ім. І.Франка (м. Львів), журналами „Квіти України”(м.Київ), "Цвєтоводство" (м.Москва).

Ми сміливо дивимось вперед, а це означає, що обов”язково вноситимемо свій вагомий внесок в квіткову індустрію України.

Ігор Ярославович Хорош
Засновник фірми „Ігор” м. Тернопіль